Znajdź nas


Oferta

Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia miłych chwil nad największym jeziorem w woj.wielkopolskim

Do dyspozycji naszych gości mamy dwa komfortowe apartamenty typu bliźniak (dwie niezależne części) położone w cichym i spokojnym Sławianowie na ogrodzonym terenie w odległości 5 m od jeziora.

Oferujemy dwa apartamenty dla 6 osób. Składają się na parterze z salonu z TV + kino domowe, kuchni (w pełni wyposażonej),  łazienki oraz tarasu. Posiadają ogrzewanie podłogowe. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie oraz po jednej części balkon.

Na terenie obiektu jest dużo miejsca dla turystów, parking samochodowy, grill, możliwość korzystania z łódki rekreacyjno-wędkarskiej oraz roweru wodnego.

Zapraszamy do kontaktu

Odwiedź także nasze domki letniskowe nad jeziorem Borówno , Kujanki

www.kujanki.cba.pl

WAŻNE Warunkiem koniecznym dopełnienia rezerwacji na wybrany termin jest wpłata określonej kwoty podanej przez właściciela (wszystkie niezbędne informacje zostaną Państwu przekazane) w nieprzekraczalnym terminie 3 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia dostępności terminu. Nie wpłacenie odpowiedniej kwoty w podanym terminie oznacza rezygnację z wynajmu i anulowanie terminu wynajmu. W przypadku rezygnacji (bez względu na przyczynę) wpłacona kwota nie podlega zwrotowi. Taki sam skutek powoduje nieodebranie przez Najemcę apartamentu w ustalonym terminie w ciągu 12 h. W przypadku rezygnacji w trakcie wynajmu tj. po odbiorze apartamentu powoduje taki skutek, że umowa ulega rozwiązaniu a Wynajmujący zatrzyma całą uiszczoną przez Najemcę cenę za wynajem.

Regulamin

POGODA

TOP